Parim on Pärnus tasuta -merevesi, rannaliiv ja päike ei maksa midagi!

Me pakume oma külalistele mugavat ja privaatset majutust Pärnu linnas. Renoveeritud mõnusates kuuekümnekaheksa ruutmeetrilistes külaliskorterites on hästi sisustatud köögid kaasaegse köögitehnikaga koos kõige vajalikuga toidu valmistamiseks. Elutoad on avarad ja valgusküllased, mis on varustatud suurte 47"LCD telerite ning konditsioneeriga. Terves majas on külaliste jaoks tasuta WiFi-interetiühendus. Külalismaja ees on meie külalistele parkimine tasuta. Mootorratturitel on võimalik oma sõidukid ka sisehoovi parkida. Lisaks öömajale kutsume sind külastama meie ilusalongi, mis asub uuel aadressil Pärnu vanalinnas, Rüütli tänaval, majas nr 37,- Margiti Ilusalong, kus pakume näo-ja küünehooldust, massaazi ning juuksuriteenust. Sinu pereliikmed ja sõbrad saavad sind oodates mõnusalt salongi puhketoas lõõgastuda, lugedes ajalehti ja rüübates tassikest kohvi.Ümbruskonnast leiate mõnusaks ajaveetmiseks nii pubisid, kohvikuid, restorane kui ka väikeseid butiike ja poode, millest paljud on avatud hiliste õhtutundideni....

Lastega pered on oodatud Lottemaa teemaparki (https://lottemaa.ee/), mis  on külastajatele avatud suvel, aga ka talvel- jõuluajal. See on lõbus koht nii väikestele kui suurtele. Siin liiguvad ringi Leiutajateküla elanikud- mängides, meisterdades, sportides ja suheldes küllatulnud laste ja nende vanematega. Lottemaal tehakse ka tublisti teatrit. Kokku mängitakse platsil päeva jooksul umbes 10 suuremat ja väiksemat teatrietendust. Kuna Leiutajatekülas on igal elanikul oma maailmavaade, temperament ja roll, siis õpetavad tegelased lapsi keerukatest asjadest sotti saama läbi oma suu, silmade ja huumori.

Pärnu valgeima liivaga Valgeranna vahetus läheduses asub 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf, mis sobib mängimiseks nii algajatele kui ka professionaalidele, samuti leiate Tahkuranna kaunite mändide alt ainulaadse mereäärsele liivarannale rajatud links-tüüpi golfikompleksi koos modernse klubihoonega, kus lisaks 18-rajalisele väljakule on ka viis par-3 rada ning harjutusväljakud nii lähi- kui kauglöökide harjutamiseks.
Kogu info Pärnus toimuvast leiate:
http://visitparnu.com/et ja
http://kultuur.parnu.ee
Tere tulemast  Pärnusse!
                                                                                                                           http://visitestonia.com
                                                                                      
http://brand.estonia.ee
https://www.kardikeskus.com
http://puhkaeestis.ee                                                                                        
http://www.terviseparadiis.ee  
https://www.visitparnu.com                                                                              
http://www.vango.ee                                                                                                                                                             
https://lottemaa.ee                                                                                                                          
Leia meid ka facebookist